PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK GRUP ÇALIŞMALARI MERKEZİ
Çalışma Prensiplerimiz Yazdır e-Posta

Günce Psikolojik Danışmanlık, Eğitim ve Grup Çalışmaları Merkezi Danışmanlık Süreci İlkeleri

  1. Günce'den psikolojik danışmanlık hizmeti alma süreci telefonda iletişim bilgilerinizin alındığı bir formun doldurulması ile başlar. Bu formu doldurduktan sonra, 24 saat içinde, belirttiğiniz soruna yönelik çalışan uzman size telefonla ulaşır, uygun randevu zamanını belirlenir, böylece Günce ile olan süreciniz başlamış olur.
  2. İlk görüşmenin sonunda, değerlendirme seanslarının içeriği, ne kadar süreceği, uzmanla, danışan aile/birey arasında belirlenir.
  3. Günce'de yer alan danışmanlık seanslarında gizlilik esastır. Seans dâhilinde yapılan çalışmalar hakkında, -danışanın güvenliğini tehlikeye sokan durumlar hariç üçüncü kişilere bilgi verilmez.
  4. Aksi belirtilmedikçe, seanslar saat başlarında başlar, 50 dakika sürer.
  5. Seans başlamadan en az 10 dakika önce gelerek seansınızın zamanında başlamasına yardımcı olmanız beklenir.
  6. Tarafımızdan kaynaklanan gecikmeler, seans sonuna eklenerek telafi edilir.
  7. Aldığınız randevuyu 24 saat öncesinden iptal ettiğinizde, seans ücreti talep edilmez.
  8. Seansla aynı gün içinde yapılan iptallerde, o seans saati size ayrıldığı ve başka bir danışana verilemeyeceği için o seansın tam ücreti talep edilir.
  9. Uzman tarafından gerekli görüldüğü durumlarda, terapi içeriğinin daha etkili ve verimli bir şekilde takip edilebilmesi için, sadece terapiyi gerçekleştiren uzmanın kullanımına açık olmak üzere video çekimi veya ses kaydı alınabilir.
  10. Psikiyatrist, özel öğretmen,  rehber öğretmen gibi kişilere verilmek üzere hazırlanması istenen raporlar için, bu talebin en az 3 gün önceden belirtilmesi gerekir.